OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W ubiegły czwartek zakończyliśmy stary rok 2020. W nabożeństwie dziękczynno-błagalnym przepraszaliśmy za popełnione zło, dziękowaliśmy za otrzymane łaski i prosiliśmy  o błogosławieństwo w nowym roku.  Modliliśmy się o potrzebne dary Ducha Świętego dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych parafian. W roku 2020 zostało ochrzczonych w naszej parafii 30 dzieci. Sakrament Bierzmowania przyjęło 42 młodych ludzi. Sakrament małżeństwa zawarło 7 par. Odprawiliśmy 41 pogrzebów. Dziękowaliśmy też za wykonane w minionym roku w naszej parafii prace, z których najbardziej kosztowną była renowacja kościelnych organów (38 tysięcy złotych). Jeszcze raz pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, dzięki którym parafia mimo trudnego roku ma na bieżąco uregulowane wszystkie rachunki i płatności. Bóg Zapłać wszystkim za ofiary złożone na tacę i od poszczególnych rodzin.

         W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Święto Trzech Króli będziemy przeżywać jako dzień modlitw w intencji misji świętych. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 i 1630.  Na zakończenie każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła, które będzie można sobie pobrać w zakrystii.

W przyszłą niedzielę składka na tacę przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii.

Z kalendarza liturgicznego:

Dziś przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus

W środę – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content