OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

17 STYCZNIA 2021 R.

W środę o 1700, z racji trzeciej środy miesiąca, zostanie odprawiona Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo Św. Józefa. Po Mszy świętej nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Do udziału w nabożeństwach ku czci św. Józefa w trzecie środy miesiąca będziemy zapraszać rodziny z poszczególnych osiedli. W najbliższą środę będziemy się modlić we Mszy zbiorowej szczególnie za rodziny z Osiedli: Wojtaszki, Grzybkowa, Dańkowa, Chodanowa, Leśniakowa, Dutkowa, Oleksowa i Matułowa. Całościowy harmonogram na rok 2021 będzie dostępny na stronie internetowej.

W przyszłą niedzielę 24 stycznia będziemy się modlić w intencji poszkodowanych i ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Będzie również przeprowadzana zbiórka datków do skarbony na ten cel, a zebrane środki będą przekazane za pośrednictwem Caritas. Trzecią niedzielę zwykłą – zgodnie z postanowieniem papieża Franciszka – będziemy przeżywać również jako czas dziękczynienia za Słowo Boże.

W liturgii Kościoła  przypada:

Wtorek – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Czwartek – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Parafianom, solenizantom, jubilatom tego tygodnia, gościom oraz Babciom i Dziadkom, życzymy zdrowia  i  błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W nowym numerze Gościa Niedzielnego o tym jak odnaleźć szczęście w prostocie i jak w czasach pełnych zamętu nie stracić wiary.

Serdeczne Bóg zapłać panom Grzegorzowi Maciaszkowi i Wiesławowi Grzegorczykowi za montaż gniazdek mikrofonowych w kościele.

Bóg zapłać również za ofiarę na kościół z numeru 564 w kwocie 100 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content