OGŁOSZENIA NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

06 CZERWIEC 2021 r.

Dziś o 1030 zmiana tajemnic Różańca świętego. Nabożeństwo do NSPJ z procesją wokół kościoła dziś o 1600, w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy wieczornej o 1800, w czwartek po Mszy rannej o 700, w piątek ponownie po Mszy wieczornej o 1800.

W środę o 1800 Msza święta w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego i Radia Maryja, a po niej  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy szczególnie te rodziny, które        w ostatnim czasie przeżywały nawiedzenie obrazu MB Makowskiej.

W czwartek przeżywać będziemy uroczystość bierzmowania młodzieży z klas ósmych na Mszy św. o godz. 1700. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. Bp Robert Chrząszcz. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla księdza biskupa, kandydatów do bierzmowania, ich rodzin          oraz całej naszej wspólnoty parafialnej.

Spotkania modlitewne dla kandydatów do bierzmowania i próba liturgii w poniedziałek, wtorek oraz w środę o 1900. Spowiedź dla kandydatów, świadków do bierzmowania i ich rodzin w środę od godz. 1600.

   W liturgii Kościoła obchodzimy:

Wtorek – wsp. św. Jadwigi, królowej

Piątek – uroczystość NSPJ z odnowieniem Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego
Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z tej racji w ten piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. wieczornej uroczyste zakończenie oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym między innymi o tym jak zatrzymać młodzież w Kościele.

W tym miesiącu prosimy o ofiary na sprzątanie i wystrój Kościoła rodziny z Os. Balcerzowa, Solowskich i Harwatowa.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content