OGŁOSZENIA NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

01 SIERPIEŃ 2021 r.

Dziś przypada wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.  Z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy świętej. O 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Wraz z rozpoczętym miesiącem sierpniem podejmijmy modlitwę o trzeźwość w naszych rodzinach i Ojczyźnie. 

         W środę po Mszy świętej o godz. 1800  nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu pierwszy czwartek,piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą świętą, a w czwartek i piątek od 1700.

         W liturgii Kościoła obchodzimy:

Środa  – wsp. św. Jana Marii Vianneya, kapłana

Piątek – święto Przemienienia Pańskiego

         Jubilatom i solenizantom tego tygodnia, wypoczywającym i pracującym życzymy błog. Bożego i opieki Maryi Matki Bożej.

         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym między innymi o tym kto i czego może się nauczyć od świętego proboszcza z Ars. Do pobrania gratis poradnik jak bronić dzieci przed zagrożeniami z sieci oraz modlitewniki.

         W przyszłą niedziele składka na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać za składane na ten cel ofiary. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się co niedzielę w każdej Mszy świętej za Parafian. Trwa remont prezbiterium. Już mamy uregulowany koszt za kamień na posadzkę w kwocie 54 000 złotych. Czeka nas jeszcze koszt za: wykonanie pracy. W dalszej kolejności projekt, materiał i wykonanie balasek ołtarzowych.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content