OGŁOSZENIA NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

OGŁOSZENIA NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

05 WRZESIEŃ 2021 r.

W dzisiejszą niedzielę łączymy się duchowo z rodzinami zgromadzonymi w Kalwarii Zebrzydowskiej na XXIX Pielgrzymce Rodzin naszej Archidiecezji. Na prośbę Caritas Polska jest przeprowadzana w naszym Kościele zbiórka do skarbony na rzecz poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym. O 1030 zmiana tajemnic różańca św.   

         W środę o 1800 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego i Radia Maryja, a po niej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

         Parafia wraz z zarządem OSP Osielec organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. W programie nawiedzenie sanktuariów na Jasnej Górze, w Gidlach i Leśniowie. Koszt 65 zł. Wyjazd z parkingu obok przystanku dnia 23 IX 2021 r. o godz. 600. Zapisy u pani Marty Bachul.  

                   W liturgii Kościoła obchodzimy:

         Wtorek  – wsp. św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika

         Środa  – Święto Narodzenia NMP

         Czwartek – wsp. błog. Anieli Salawy, dziewicy

         Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy opieki św. Patronów.

         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu obok Gościa Niedzielnego specjalne wydanie Gość Extra o nowych błogosławionych – Kardynale Stefanie Wyszyńskim i Matce Róży Czackiej.

         W najbliższą sobotę 11 IX zapraszamy na pierwsze spotkanie kandydatów na nowych ministrantów z klas trzecich i starszych, na godzinę 900. Zbiórka dla ministrantów i lektorów również w sobotę o godz. 1000. Zapisy do scholi dziecięcej u pani katechetki Marii Maciążki. Spotkania dla scholi młodzieżowej w niedziele o 1015 w salce przy zakrystii.          Bardzo prosimy o ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła rodziny z Osiedli: Działkowa,  Brzanowa i Koniówkowa.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content