OGŁOSZENIA NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

14 LISTOPADA 2021 r.

Przeżywamy dzisiejszą niedzielę w łączności z Kościołem prześladowanym.

Dziś przypada także V Światowy Dzień Ubogich. Zachęcamy do złożenia ofiary na potrzeby ubogich do skarbony Św. Antoniego.  Bóg zapłać za każdy dar serca. Zebrana kwota będzie przeznaczona na produkty przekazane potrzebującym.

W środę o godz. 1700 Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo Św. Józefa, a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy szczególnie rodziny z Osiedli: Karbowa i Świstkowa

Środa – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Czwartek – wsp. bł. Karoliny Kózkówny

Sobota- wsp. św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym między innymi o czczonym nie tylko w Wilnie wizerunku Matki Bożej Ostrobramskiej.

Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła rodzinom z Os. Karbowa pod torami – 960 zł., z Os. Sołtystwo po stronie straży – 820 zł., z numeru 324 – 100 zł. Bóg zapłać także za ofiarę na balustradę komunijną: z numeru 615 – 700 zł.

W zakrystii można nabyć kalendarz na nowy rok w cenie 10 zł.

Rozpoczęliśmy ogrzewanie kościoła. Prosimy, by zawsze zamykać drzwi.