OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM

02 STYCZNIA 2022 R.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O 1030 zmiana tajemnic Różańca Świętego.

W piątek zakończyliśmy stary rok 2021. W nabożeństwie dziękczynno-błagalnym przepraszaliśmy za popełnione zło, dziękowaliśmy za otrzymane łaski i prosiliśmy o Boże błog. w nowym roku. W roku 2021 zostało ochrzczonych w naszej parafii 33 dzieci. Sakrament Bierzmowania przyjęło 34 młodych ludzi. Sakrament małżeństwa zawarło 17 par.                    Do wieczności odeszło 40 osób. Dziękowaliśmy też za wykonane w minionym roku w naszej parafii prace. Największe z nich to: nowa posadzka granitowa w prezbiterium kościoła, nowa mensa ołtarza głównego, dwie instalacje fotowoltaiczne na kościół i na plebanię, ocieplenie         i ogrzewanie kaplicy na cmentarzu, remont łazienek na plebanii. Jeszcze raz pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom, dzięki którym było możliwe wykonanie tych prac oraz uregulowanie wszystkich bieżących rachunków i płatności.            Bóg Zapłać wszystkim za ofiary złożone na tacę i od poszczególnych rodzin. Dzięki waszej ofiarności mamy zapewnione środki na balustradę komunijną i dokończenie remontu prezbiterium kościoła. Czekamy jedynie na potrzebny do prac kamień.  

         W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Święto Trzech Króli będziemy przeżywać jako dzień modlitw w intencji misji świętych. Msze św. o godz. 700, 900, 1100 i 1630.                  

Na zakończenie każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła, które będzie można sobie pobrać pod chórem.

         W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek od 1600.

W przyszłą niedzielę składka na tacę przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii.

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus

Czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content