OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

30 STYCZNIA 2022 r.

W dniu dzisiejszym odbędzie się w kościele po wieczornej Mszy św., około godz. 1715,  koncert kolęd. Zapraszają Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie oraz chór „Vox Altisono”. Zapraszamy wszystkich do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.

W środę przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej. Msze święte o 700,  900, 1100 i 1700. Z racji XXVI Dnia Życia Konsekrowanego naszą modlitwą obejmiemy wszystkich braci i siostry zakonne. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Na Mszę św.      o godzinie 1700 zapraszamy szczególnie dzieci z klas trzecich, które w ramach przygotowania do I Komunii świętej odnowią, przy zapalonych świecach(gromnicy lub świecy chrzcielnej), przyrzeczenia chrzcielne.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed każda Mszą świętą a w czwartek i piątek od 1530. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o 1700 kandydatów do bierzmowania z klas 6, 7 i 8. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania  z klas 8 w kościele i spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.  Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od 830.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca świętego o 1030.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedziałek– wsp. św. Jana Bosko

Środa – święto Ofiarowania Pańskiego

Czwartek – wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika

Sobota – wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w ofercie obok Gościa Niedzielnego także Staś dla dzieci. W zakrystii można zakupić gromnicę     w cenie 15 zł.

Intencje na nowy tydzień…

         Zmarł ś.p. + Andrzej Pytel, ojciec ks. Zbigniewa Pytla, obecnie proboszcza w Pogorzycach. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 3 stycznia o godzinie 1400 w parafii Białka Tatrzańska. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content