OGŁOSZENIA NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

13 LUTY 2022 r.

Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy nas przyjęli po kolędzie. Dziękujemy za okazywaną nam życzliwość, posiłki, podwożenie samochodem i złożone ofiary zarówno dla nas kapłanów jak i dla ministrantów i pana kościelnego. Kapłani zgodnie z dekretem przekazują część ofiar na cele ogólne Archidiecezji Krakowskiej (25%), na Bratnią Pomoc Kapłańską (utrzymanie księży chorych), na wsparcie UPJPII oraz na Misje Święte.

W środę o 1700 Msza św. zbiorowa o Św. Rodzinie za żyjących, a w piątek o 1700  Msza św. zbiorowa za zmarłych z koronką do Miłosierdzia Bożego. W tym miesiącu modlić się będziemy w sposób szczególny za rodziny z Os.: Sępkowa, Sendrowa i Wronkowa.

Poniedziałek – święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

Czwartek – wsp. Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym Gościu Niedzielnym kolejna płyta z kolekcji „Biblia Audio”. Cena Gościa z płytą nie ulega zmianie i wynosi 8 zł.

Bardzo prosimy o ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła rodziny z Os.: Oleksowa, Matułowa, Wojtaszki, Sępkowa, Sendrowa i Wronkowa.

Bóg zapłać za ofiarę na kościół: z numeru 633 – 100 zł. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii złożone w druga niedzielę stycznia w kwocie 5 002 zł. Ostatnio wykonana praca to schody do ambony. W dalszym ciągu czekamy na kamień potrzebny do zamontowania balustrady komunijnej.