OGŁOSZENIA NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

 20 LUTY 2022 r.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej.

W czwartek z racji Tłustego Czwartku w naszej parafii przeżywać będziemy 40-godzinne nabożeństwo. Msze św. do południa o 700, 900, 1100, po południu o 1700. Składka na tacę, podobnie jak za tydzień w środę popielcową, na ubezpieczenie kościoła.

Porządek czwartkowej adoracji:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu w Jordanowie wraz z parafią Osielec zaprasza na KONCERT MUZYKI ORGANOWEJ  w niedzielę 27 lutego br., po Mszy św. wieczornej, tj. około godziny 1715. Wystąpią studentki II i III roku Instytutu Muzyki Kościelnej: Miriam Wójciak i Karolina Kusz.

         Ojcowie Kapucyni zapraszają do akcji: Wyślij pączka do Afryki. W tym roku każdy E-pączek wesprze projekt budowy studni w Afryce. Szczegóły akcji na plakacie w gablotce.

         Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu 6 marca b.r. Szczegółowy program będzie podany za tydzień.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu obok Gościa Niedzielnego miesięczniki dla dzieci: Mały Gość i Staś.

Z kalendarza liturgicznego:

Poniedziałek – wsp. św. Piotra Damiana, biskupa i doktora kościoła,

Wtorek – święto Katedry św. Piotra, apostoła,

Środa – wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie i wystrój kościoła rodzinom z Os.: Matułowa i Wojtaszki – 700 zł., Oleksowa – 900 zł.. Sępkowa – 850 zł., Wronkowa – 550 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content