OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

27 MARZEC 2022 r.

Różowy kolor szat liturgicznych dzisiejszej niedzieli symbolizuje radosne oczekiwanie na Zmartwychwstanie Jezusa. Po sumie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla osób starszych. O 1530 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. popołudniowa.

Jutro na Mszy św. o godzinie 1700 przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość bierzmowania. Sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzieli naszej młodzieży Ksiądz Biskup Janusz Mastalski. Sakrament bierzmowania przyjmie 45 kandydatów z klas ósmych naszej szkoły w Osielcu. Polecajmy ich i ich rodziny opiece Matki Najświętszej prosząc o obfitość darów Ducha Świętego.

W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci o 1630, a dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św.

W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godziny 1530. W sobotę odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od 830. Bardzo prosimy zgłosić tych chorych, którzy pragną skorzystać z posługi sakramentalnej z racji nadchodzących świąt.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś wraz z  Gościem Niedzielnym miesięcznik dla dzieci Mały Gość – wydanie świąteczne.

         Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu: 12 Róża Męska – 200 zł., VI Róża Kobiet – 200 zł., V Róża z Górnego Osielca – 200 zł., XIV Róża Męska – 200 zł., X Róża Kobiet – 210 zł. Os. Słoninowa na sprzątanie i wystrój kościoła – 500 zł. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne Caritas  w cenie 8 zł.

         W przyszłą niedzielę nauczyciele naszej szkoły przeprowadzą po Mszach św. zbiórkę do puszek na pomoc dla jednego z naszych nauczycieli, któremu pożar strawił część domu. Bóg zapłać wszystkim za wszelką pomoc w trudnej sytuacji.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content