OGŁOSZENIA NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

24 LIPIEC 2022 r.

Dziś rozpoczyna się XXIII Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce za tydzień w niedzielę 31 lipca b.r.,  po każdej Mszy świętej.

Dziś około g. 1500 będziemy gościć w naszej parafii Pieszą Pielgrzymkę Góralską na Jasną Górę. Ponawiamy prośbę o pomoc w przygotowaniu kanapek, rozdawaniu napojów, okazania wszelkiej serdeczności zdrożonym pielgrzymom. Chętnych wolontariuszy zapraszamy już na godzinę 1300. Ofiary ze skarbony        Św. Antoniego dziś będą przeznaczone na przyjęcie pielgrzymów.

W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W liturgii Kościoła obchodzimy:

Poniedziałek święto. św. Jakuba, apostoła

Wtorek – wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP

Piątek – wsp. św. Marty, Marii i Łazarza

Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i  jubilatom, w kolejnym tygodniu wakacji życzymy potrzebnych łask w wypoczynku i w pracy. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.