OGŁOSZENIA NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

31 LIPIEC 2022 r.

Dziś po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Ofiary zbierane przy tej okazji z racji Akcji 1 grosz za kilometr przeznaczone będą na środki transportu dla misjonarzy. Niech będzie to nasze podziękowanie za szczęśliwe podróże.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przyjęcia pielgrzymów zdążających na Jasną Górę. Dziękujemy zarówno wolontariuszom za chętną, życzliwą pomoc jak i jak darczyńcom za pomoc materialną. Ofiary ze skarbony Św. Antoniego będą od dziś ponownie przeznaczone na potrzeby naszych braci i sióstr z Ukrainy. Pamiętajmy, że przyciągająca się wojna cały czas powiększa liczbę potrzebujących naszej pomocy.

W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek od 1630. Prosimy, aby przyjść odpowiednio wcześniej, nie na ostatnią chwilę.

W przyszłą niedzielę o 1030 zmiana tajemnic żywego Różańca.

W liturgii Kościoła obchodzimy:

Poniedziałek wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek – wsp. św. Jana Marii Vianneya, kapłana

Sobota – święto Przemienienia Pańskiego

Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i  jubilatom, w kolejnym tygodniu wakacji życzymy błog. Bożego i opieki świętych patronów. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content