OGŁOSZENIA NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

04 WRZESIEŃ 2022 r.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W najbliższą sobotę 10 IX zapraszamy na pierwsze spotkanie kandydatów na nowych ministrantów z klas trzecich i starszych, na godzinę 900. Zapisy do scholi dziecięcej u pani katechetki Marii Maciążki. Spotkania dla scholi młodzieżowej w piątek po wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 1100 spotkanie dla rodziców klas szóstych, siódmej i ósmych w sprawie bierzmowania.

W liturgii Kościoła obchodzimy:

Środa – wsp. św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika

Czwartek – święto Narodzenia NMP

Piątek – wsp. bł. Anieli Salawy

Wszystkim parafianom, gościom, solenizantom i  jubilatom tego tygodnia życzymy błog. Bożego i opieki świętych patronów.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym  między innymi o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I.

Bóg zapłać panu Andrzejowi Wójcikowi za bezinteresowną pomoc i użyczenie sprzętu przy remoncie dachu na „ Stodole”. Sam remont jest już prawie zakończony. Obok zapowiadanego przekrycia dachu została odnowiona i częściowo ocieplona elewacja budynku, oraz zostały wymienione nieszczelne drzwi i okna. Całość kosztów to ponad dziewięćdziesiąt tysięcy zł. Obecnie trwa remont drzwi głównych do kościoła.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content