OGŁOSZENIA NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

18 WRZEŚNIA  2022 r.

Dziś przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika. Przez jego wstawiennictwo upraszajmy ducha wiary i pobożności dla młodzieży polskiej, której patronuje.

W środę o 1800 Msza św. o Św. Rodzinie w intencjach zbiorowych za żyjących, a po niej nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii a szczególnie  z Os. Bogaczowa, Kowalowa, Bańdurowa.

W sobotę ponownie zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministrantów z klas trzecich    i starszych do salki w kościele na godzinę 930.

W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich w sprawie I Komunii św. po Mszy św. o g. 1100.

Za dwa tygodnie w niedzielę 2 października przeżywać będziemy w naszej parafii Uroczystość Odpustową ku czci NMP Różańcowej. Sumę odpustową o godz. 1100 odprawi i kazanie wygłosi ks. dr Paweł Gałuszka – Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin .

W liturgii Kościoła obchodzimy:

Wtorek – wsp. świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang     i Towarzyszy

Środa – święto św. Mateusza, apostoła i Ewangelisty

Piątek – wsp. św. Pio z Pietrelciny, kapłana

Wszystkim solenizantom i  jubilatom, a szczególne naszym drogim księdzu kanonikowi Stanisławowi i panu kościelnemu Stanisławowi Drobnemu wszelkiego błogosławieństwa, opieki MB, zdrowia, pogody ducha i sił do dalszej posługi w naszej wspólnocie parafialnej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym  kolejna płyta z Biblią Audio.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content