OGŁOSZENIA NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

16 PAŹDZIERNIK 2022 r.

Dziś przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające zdolną młodzież z ubogich rodzin.

Nabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 1600 a około godz. 1715 rozpocznie się koncert papieski z udziałem chóru „Vox Altisono”, Zespołu Regionalnego z Wysokiej, organistek Karoliny Kusz i Miriam Wójciak i mezzosopranistki Kingi Brandys–Wójciak.

W środę nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy a po nim Msza święta o Świętej Rodzinie w intencjach zbiorowych za żyjących. Zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii a szczególnie z Os.: Zarębowa, Blok i Baranowa.

W piątek Msza św. wieczorna w intencjach zbiorowych za zmarłych z koronką do Miłosierdzia Bożego.

         W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym kolejna płyta z Biblią Audio.

                W liturgii Kościoła tego tygodnia obchodzimy:

Poniedziałek – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Wtorek – święto św. Łukasza, ewangelisty

Czwartek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana

SobotaUroczystość św. Jana Pawła II, papieża

         Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i potrzebnych sił duchowych oraz fizycznych.

         Bóg zapłać za ofiarę na kościół z nr 639 – 1 000 zł. Bardzo prosimy o ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła rodziny z Os.: Zarębowa, Blok i Baranowa.

Proszono jeszcze o ogłoszenie.

Za zgodą parafii Rada Rodziców przeprowadzać będzie w tym tygodniu akcję ”Znicz”. Będzie ona polegała na rozprowadzaniu zniczy przy parafialnym cmentarzu od wtorku do przyszłej niedzieli, od godzin południowych do wieczornego nabożeństwa. Zebrane fundusze przeznaczone będą na potrzeby Szkoły Podstawowej w Osielcu.

Parafia Kojszówka – Wieprzec organizuje 8 dniową pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 14.04 – 21.04.2023 r. Koszt 2 450 zł. Zgłoszenia u ks. Proboszcza Grzegorza do końca tego miesiąca. Kontakt przez stronę internetową parafii Kojszówka Wieprzec.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content