OGŁOSZENIA NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

13 LISTOPAD 2022 r.

Dziś przeżywać XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Solidarni z Ukrainą, a także VI Światowy Dzień Ubogich. Na te cele można złożyć ofiarę do skarbony za ławkami.

W środę o 1700 Msza święta o Świętej Rodzinie w intencjach zbiorowych za żyjących. Zapraszamy do udziału wszystkie rodziny a szczególnie z Os. Karbowa i Świstkowa.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Dziś – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Wtorek – wsp. św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Piątek – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Sobota – wsp. bł. Salomei, zakonnicy

Wszystkim parafianom, gościom, jubilatom i solenizantom życzymy wstawiennictwa świętych  patronów oraz zdrowia i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień nowego tygodnia.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio. Do pobrania bezpłatnie Chrystus i Ty, w którym znajdziemy wprowadzenie do nowego roku duszpasterskiego pod hasłem: Wierzę w Kościół Chrystusowy.