OGŁOSZENIA NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

12 LUTY 2022 r.

W środę o 1700 Msza św. zbiorowa za żyjących przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II, W tym miesiącu modlić się będziemy w sposób szczególny za rodziny z Os.: Sępkowa, Sendrowa i Wronkowa. Po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek z racji Tłustego Czwartku w naszej parafii przeżywać będziemy 40-godzinne nabożeństwo. Msze św. do południa o 700, 900, 1100, po południu o 1700. Składka na tacę przeznaczona na ubezpieczenie kościoła.

Porządek czwartkowej adoracji:

         W piątek o 1700  Msza św. zbiorowa za zmarłych z koronką do Miłosierdzia Bożego.

         W przyszłą niedzielę rodzice dzieci ze scholii i ministrantów przeprowadzą przed kościołem kiermasz z ciastami. Zebrane środki przeznaczone będą na wakacyjny wyjazd parafialny scholii i ministrantów.   

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w tym roku od Środy popielcowej 22 lutego, a zakończymy w sobotę 25 lutego br. Szczegółowy program za tydzień.

Z kalendarza liturgicznego:

Wtorek – święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

Piątek – wsp. Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym Gościu Niedzielnym można się dowiedzieć m.in., dlaczego sanktuarium w Lourdes stało się miejscem szczególnym dla chorych.

         Bardzo prosimy o ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła rodziny z Os.: Oleksowa, Matułowa, Wojtaszki, Sępkowa, Sendrowa i Wronkowa.

W związku z trzęsieniem ziemi, które nawiedziło Turcję i Syrię w dzisiejszą niedzielę w każdej parafii Archidiecezji Krakowskiej odbywa się zbiórka do puszek na ten cel. W naszym kościele ofiarę można złożyć do skarbony.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content