OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

05 MARZEC 2023 r.

Dziś Niedziela „Ad Gentes”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji gościmy w naszej parafii siostry Klawerianki, które przybliżą nam warunki pracy misyjnej w Indiach i będą nas prosić o wsparcie. O 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Na Mszy św. o godzinie 1100 modlić się będziemy za Ojczyznę i wieczny pokój dla wszystkich ofiar reżimu komunistycznego z racji Narodowego Dnia Żołnierzy Niezłomnych.

W środę o 1700 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego i Radia Maryja, a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci o 1630, a dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św. ok. 1730 , a także w niedziele po sumie. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 1530.

Zachęcamy do przeżywania Wielkiego Postu z Gościem Niedzielnym. W nowym numerze między innymi o tym jak „nieumiejętnych pouczać”.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: I Róża Kobiet – 200 zł.,  XI Róża Kobiet wraz z sąsiadami – 250 zł. W zakrystii do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content