OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

12 MARZEC 2023 r.

Dziś po Mszy o 900 spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdu dla scholi młodszej.             

Po sumie Droga Krzyżowa dla dorosłych, a o 1530 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.                    

Po nabożeństwie ucałowanie relikwii Św. Jana Pawła II.

W środę o 1700 Msza św. zbiorowa w intencjach za żyjących przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II – patrona rodzin. Zapraszamy szczególnie rodziny z Os. Niziołkowa, Słoninowa i Budowa.

W piątek o 1700  Msza św. zbiorowa w intencjach za zmarłych z koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 1630 dla dzieci a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. ok. 1745.

W przyszłą niedzielę w kaplicy na Górnym Osielcu Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Józefa. Słowo Boże wygłosi O. Piotr karmelita z Zawoi-Zakamień. 

Zachęcamy do przeżywania Wielkiego Postu z Gościem Niedzielnym. W nowym numerze między innymi o tym jak „wątpiącym dobrze radzić”.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: V Róża Kobiet – 200 zł.,  XVII Róża Męska – 200 zł., XVI Róża Kobiet – 210 zł.,  IX Róża Kobiet – 200 zł.,  z numeru 842 ofiara na kościół – 300 zł. Bóg zapłać także za ofiary na wystrój i sprzątanie kościoła rodzinom: z Os. Rusinowa pod drogą 1 150 zł., z Os. Rusinowa nad drogą 1 400 zł.

Siostry Klawerianki z wydziału misyjnego w Krakowie dziękują serdecznie za złożone      w zeszłą niedzielę ofiary na misje w kwocie 5 i pół tysiąca zł. W zakrystii do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas w cenie 10 zł. Prosimy o ofiary na sprzątanie kościoła rodziny z Os. Niziołkowa, Słoninowa i Budowa.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content