OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

16 KWIETNIA 2023 r.

Dziś z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego o 1500 Godzina Święta z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Okazja do spowiedzi pół godziny przed nabożeństwem.

W środę o 1800 Msza święta zbiorowa za żyjących przez wstawiennictwo Św. J. P. II, a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy szczególnie rodziny z Os. Misiarzowa, Janikowa, Morawowa.

W sobotę o 900 rozpoczynamy prace porządkowe terenu wokół kościoła  i plebanii. Zapraszamy szczególnie rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy 7 i klas 8.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu obok Gościa Niedzielnego miesięcznik dla dzieci Mały Gość.

Piątek – wspomnienie św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych                        i błogosławieństwa w dalszym przeżywaniu Okresu Wielkanocnego.

Bóg zapłać druhom z OSP Osielec Dolny i Górny za prace w porządkowaniu zieleni wokół plebanii i kościoła.

Bóg zapłać za ofiarę na sprzątanie i wystrój kościoła rodzinom z Os.: Kowalowa – 770 zł.

Prosimy o ofiary na sprzątanie rodziny z Os. Misiarzowa, Janikowa i Morawowa.