OGŁOSZENIA NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

07 MAJA 2023 r.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwa majowe dziś po Mszy św. wieczornej, a w tygodniu o godzinie 1800.

Msze św. wieczorne w tygodniu do końca miesiąca po nabożeństwach majowych.

W środę o 1800 nabożeństwo majowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego i Radia Maryja.

Próby dla dzieci klas trzecich przed uroczystością I Komunii 8, 10, 12 maja od godz. 1630.

W sobotę zapraszam rodziców klas komunijnych do porządkowania terenu wokół kościoła i plebanii od godz. 900.

W przyszłą niedzielę procesja św. Stanisława BM z Wawelu na skałkę o godz. 900.

Spotkanie w sprawie wakacyjnego wyjazdu ministrantów i scholii starszej również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 900.

Poniedziałek – Uroczystość Św. Stanisława BM, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej

Piątek – wsp. św. Pankracego, męczennika

Sobota – wsp. NMP z Fatimy

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błog. Bożego oraz opieki Maryi i świętych.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym między innymi o dobrej organizacji Pierwszej Komunii.