OGŁOSZENIA NA IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

04 CZERWCA 2023 r.

Dziś Niedziela Trójcy Najświętszej, która kończy okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu dziękujemy za łaski ofiarowane nam każdego dnia. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O g. 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W środę zapraszamy na spowiedź przed Bożym Ciałem od godz. 1700. Po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze święte o g. 700, 900 z procesją eucharystyczną  i o 1630. W Boże Ciało nie ma  Mszy świętej o g. 1100. Procesja eucharystyczna prowadzić będzie z kościoła wzdłuż drogi nr 28 przez Osiedla: Świstkowa, Karbowa, Baranowa, a następnie: Zawodzie, Sołtystwo, Świstkowa i do kościoła. Prosimy o przygotowanie ołtarzy jak w poprzednich latach i udekorowanie domów na trasie procesji. Zapraszamy dzieci sypiące kwiaty i z dzwoneczkami, dzieci komunijne i rocznicowe w strojach. Prosimy o pomoc w zabezpieczeniu trasy naszych druhów strażaków.

Od piątku rozpoczniemy Oktawę Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne odbywać się będą po wieczornej Mszy świętej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym między innymi rozmowa z osobistym sekretarzem papieża Benedykta XVI.

Bóg zapłać za ofiarę na pompy ciepła od pewnej rodziny – 500 zł. Bóg zapłać za ofiarę na sprzątanie i wystrój kościoła rodzinom z Os. Bogaczowa – 1 200 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content