OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

09 LIPIEC 2023 r.

Dziś przypada wspomnienie świętych męczenników Augustyna Zhao Rong, kapłana i towarzyszy, którzy zgodnie z wezwaniem Pana Jezusa budowali gmach swego życia na skale i byli wierni Jego słowom aż po ofiarę z życia.

W środę o 1730 różaniec za Ojczyznę, a o 1800 Msza święta wieczorna w intencji Ojczyzny, Ojca świętego i Radia Maryja. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Już za dwa tygodnie w poniedziałek 24 lipca gościć będziemy pielgrzymkę góralską do Częstochowy. Tych, którzy pragną przyczynić się do godnego przyjęcia kilkuset pielgrzymów prosimy o złożenie ofiary pieniężnej na zakup wody dla spragnionych i pożywienia dla głodnych do skarbony Św. Antoniego. Bóg zapłać za każdy dar serca na ten cel.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

Środa – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Czwartek – wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Sobota – wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

Parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy opieki świętych patronów.         

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content