OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

03 WRZEŚNIA 2023 r.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a w czasie Mszy świętej  o godz. 1100 pobłogosławienie plecaków i przyborów szkolnych dla dzieci.

W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy do udziału w Mszy świętej  o godz. 800, aby z Panem Bogiem rozpocząć kolejny rok i kontynuować wzrastanie w mądrości i łasce Bożej.

W środę  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej wieczornej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Z tej racji zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800  uczniów z klas szóstych i siódmych w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Okazja do spowiedzi św. od godz. 1700.  Po Mszy św. spotkanie dla rodziców klas szóstych.

W sobotę zapraszamy na spotkanie nowych kandydatów do służby ministranckiej z klas trzecich i starszych na godz. 900.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Piątek – święto Narodzenia NMP

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym między innym o tym czego nie rozumieją ekoaktywiści.

Bóg zapłać za ofiary złożone na sprzątanie i wystrój Kościoła rodzinom: z Os. Solowskich – 650 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content