OGŁOSZENIA NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

30 WRZEŚNIA 2023 r.

Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Na Mszy świętej o 900 poświecenie różańców dla dzieci klas trzecich. Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców w sprawie I Komunii św. O 1030 zmiana tajemnic różańca świętego. Na Mszy św. o 1100 poświecenie sztandaru Prawa   i Sprawiedliwości Powiatu Suskiego. O 1600 nabożeństwo różańcowe. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 1700. Msze św. w tygodniu po nabożeństwach różańcowych około godziny 1730.

         W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

         W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godziny 1530.  W czwartek zapraszamy na różaniec i Mszę św. kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii. W sobotę odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godziny 830.

W przyszłą niedzielę odpust parafialny ku czci MB Różańcowej. Kazania na wszystkich Mszach św. wygłosi O. Władysław Surdyka – redemptorysta. Bardzo prosimy, aby jak w latach poprzednich przygotować ołtarze polowe do Procesji Różańcowej. Prosimy dzieci sypiące kwiaty i z dzwoneczkami, druhów do baldachimu, panie do feretronów, wszystkie grupy parafialne a szczególnie Róże Różańcowe, Koło Gospodyń Wiejskich, druhów i druhny z OSP, poczty sztandarowe. Chciejmy wspólnie jak najpiękniej podziękować Bogu za opiekę Matki Najświętszej nad naszymi rodzinami, wspólnotą parafialną i ojczyzną i prosić Ją o dalszą opiekę.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedziałek – wsp. Świętych Aniołów Stróżów

Środa – wsp. św. Franciszka z Asyżu

Czwartek- wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Sobota – wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

Wszystkim parafianom, gościom, jubilatom i solenizantom, wszelkich łask uproszonych przez Różańcową Panią.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu Gość Niedzielny Extra.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content