OGŁOSZENIA NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

08 PAŹDZIERNIK 2023 r.

Dziękujemy Bogu w Trójcy Jedynemu za dzisiejszą uroczystość Odpustu Parafialnego ku czci MB Różańcowej. Dziękujemy Pani Różańcowej za jej obecność w wizerunku głównego ołtarza i jej piekę nad naszą wspólnotą parafialną, nad naszymi rodzinami.

Kazania na wszystkich Mszach świętych głosi i sprawuje uroczystą Sumę O. Władysław Surdyka – redemptorysta. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego parafialnego święta. Panu Stanisławowi kościelnemu i całej służbie liturgicznej, panu Michałowi organiście wraz z orkiestrą OSP, wszystkim, którzy przygotowali ołtarze polowe do Procesji Różańcowej, dzieciom sypiącym kwiaty, druhom i druhnom z OSP w Osielecu, pocztom sztandarowym, paniom niosącym feretrony, wszystkim grupom parafialnym. Serdeczne Bóg za płać przybyłym kapłanom z ks. Dziekanem na czele.

         W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona w nabożeństwem różańcowym, a o g. 1730 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Św. i Radia Maryja

         W przyszłą niedzielę będziemy również przeżywać XXIII Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – Cywilizacja Życia. Z tej okazji  przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło  Nowego Tysiąclecia”

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedziałek- wsp.  bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

Piątek – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

         Wszystkim życzymy  błogosławieństwa Bożego na  każdy dzień nowego tygodnia. Szczególne życzenia kierujemy też do wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

Bóg zapłać za ofiary na kościół z nr 639 – 1  000 zł., na pokrycie kosztów nowej instalacji grzewczej z nr 111 – pewna kwota. Bóg zapłać za każdy dar serca.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content