OGŁOSZENIA NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

15 PAŹDZIERNIK 2023 r.

Przeżywamy dzisiaj XXIII Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – Cywilizacja Życia. Z tej okazji  przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło  Nowego Tysiąclecia”

            W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona w nabożeństwem różańcowym, a o g. 1730 Msza św. w intencjach zbiorowych za żyjących przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II. Zapraszamy szczególnie rodziny z Os. Zarębowa, Blok, Baranowa.

         W piątek o 1730 Msza św. w intencjach zbiorowych za zmarłych z koronką do Miłosierdzia Bożego.

         W przyszłą niedzielę liczenie wiernych.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedziałek- wsp.  św. Jadwigi Śląskiej

Wtorek- wsp.  św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

Środa- święto św. Łukasza, ewangelisty

Piątek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także lekarzom i wszystkim pracownikom służby zdrowia, życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i potrzebnych sił duchowych oraz fizycznych  przez wstawiennictwo patrona Św. Łukasza.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

Bóg zapłać za ofiary na kościół z nr 586 – 500 zł.

W dniu wyborów parlamentarnych przypominamy o przywileju i obowiązku brania udziału w głosowaniu zgodnie z sumieniem. Polecamy naszą Ojczyznę Bożej Opatrzności.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content