OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ -Miłosierdzia Bożego

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ -Miłosierdzia Bożego

07 KWIETNIA 2024 r.

Dzisiejsza niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego. Na zakończenie każdej Mszy świętej adoracja z koronką do Miłosierdzia Bożego. Ten tydzień będzie także przeżywany jako 80 Tydzień Miłosierdzia.  O godz. 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca,  a o godz. 1500 Godzina Święta.

W poniedziałek przypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza święta  o godz. 700.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej wieczornej.

Od 10 do 11 kwietnia w sanktuarium MB Makowskiej będą obecne relikwie Błog. Rodziny Ulmów. Szczegółowy program na plakacie w gablotce przed Kościołem. Skorzystajmy z możliwości modlitwy za nasze rodziny przez wstawiennictwo tych błogosławionych męczenników.

Osoby pragnące wziąć udział 15 czerwca b.r. w beatyfikacji ks. Michała Rapacza  i zakończeniu Kongresu Eucharystycznego mogą się zapisać w zakrystii  na listę, abyśmy mogli zamówić odpowiednią ilość kart wstępu.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego między innymi o mało znanych faktach dotyczących powstania „Dzienniczka” siostry Faustyny.

Bóg zapłać za ofiarę na sprzątanie i wystrój kościoła rodzinom z Os. Rusinowa nad torami – 1 500 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content