OGŁOSZENIA NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

16 CZERWIEC 2024 r.

Dziś gościmy w naszej parafii przedstawicieli wspólnoty niepełnosprawnych ARKA z Wieliczki, którzy będą nas prosić o wsparcie wyjazdu rehabilitacyjnego swoich podopiecznych. Bóg zapłać za każdy dar serca.

O godzinie 1400 wyjazd wakacyjny do Rytra dla scholii dziecięcej i młodszych ministrantów z parkingu przy przystanku naprzeciw plebanii.

Nabożeństwa czerwcowe dziś po Mszy popołudniowej, a w tygodniu po Mszach porannych.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy św.

W piątek o g. 930  Msza święta na zakończenie roku szkolnego  i katechetycznego. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami oraz nauczycielami aby wyrazić wdzięczność Panu Bogu za kolejny rok nauki  oraz wzrastania w mądrości i Bożej łasce. Spowiedź dla dzieci od g. 900.

W liturgii Kościoła obchodzimy:

Poniedziałek – wsp. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Piątek – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

Prafianom, gościom, solenizantom i  jubilatom  życzymy zdrowia i obfitości łask Bożych. Szczególnie dla wszystkich udających się na wakacje i urlopy życzymy odnowienia sił duchowych i fizycznych oraz bezpiecznego wypoczynku.

         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu obok Gościa Niedzielnego miesięczniki dla dzieci: Mały Gość i Staś.

         Prosimy o ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła rodziy z Os.: Balcerzowa, Solowskich, Harwatowa. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: z nr 372 – 500 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content