OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

07 LIPIEC 2024 r.

Duch Pański spoczywa na Mnie, posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę.” Niech te słowa Pana Jezusa przypominają nam, że i my jako ochrzczeni i bierzmowani mamy być radosnymi głosicielami Dobrej Nowiny w naszych środowiskach.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1030 zmiana tajemnic żywego Różańca.

Zgodnie z zapowiedzią przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w pożarze domu państwa Gębalów. Bóg zapłać za każdy dar serca.

W środę nowenna do MB Nieustającej pomocy po wieczornej Mszy św.

W liturgii Kościoła obchodzimy:

Poniedziałek – wsp. św. Jana z Dukli

Czwartek  – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

Piątek – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Sobota – wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom, a także wypoczywającym na wakacjach    i urlopach życzymy obfitości łask Bożych.

W sobotę 24 lipca b.r. będziemy gościć w naszej parafii Pieszą Pielgrzymkę Góralską na Jasną Górę. Już dziś prosimy o chętnych wolontariuszy, którzy przygotują dla pielgrzymów posiłek i pomogą odnowić siły do dalszej wędrówki. Można też wspomóc przyjęcie pielgrzymów przez ofiarę pieniężną złożoną do skarbony Św. Antoniego, tak aby były środki na potrzebne zakupy wody i żywności. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content