OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

07 LIPIEC 2024 r.

Duch Pański spoczywa na Mnie, posłał Mnie, abym ubogim niósł dobrą nowinę.” Niech te słowa Pana Jezusa przypominają nam, że i my jako ochrzczeni i bierzmowani mamy być radosnymi głosicielami Dobrej Nowiny w naszych środowiskach.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1030 zmiana tajemnic żywego Różańca.

Zgodnie z zapowiedzią przed kościołem przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w pożarze domu państwa Gębalów. Bóg zapłać za każdy dar serca.

W środę nowenna do MB Nieustającej pomocy po wieczornej Mszy św.

W liturgii Kościoła obchodzimy:

Poniedziałek – wsp. św. Jana z Dukli

Czwartek  – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

Piątek – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Sobota – wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom, a także wypoczywającym na wakacjach    i urlopach życzymy obfitości łask Bożych.

W sobotę 24 lipca b.r. będziemy gościć w naszej parafii Pieszą Pielgrzymkę Góralską na Jasną Górę. Już dziś prosimy o chętnych wolontariuszy, którzy przygotują dla pielgrzymów posiłek i pomogą odnowić siły do dalszej wędrówki. Można też wspomóc przyjęcie pielgrzymów przez ofiarę pieniężną złożoną do skarbony Św. Antoniego, tak aby były środki na potrzebne zakupy wody i żywności. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone