Klauzula informacyjna

Klauzula informacyjna

1. Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. 

2. Treści, materiały graficzne chronione są prawem autorskim, które przysługuje Parafii Rzymsko Katolickiej pod wezwaniem świętych apostołów Filipa i Jakuba

3.  Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Parafii Rzymsko Katolickiej pod wezwaniem świętych apostołów Filipa i Jakuba i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). 

4. Żadna część serwisu nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Parafii Rzymsko Katolickiej pod wezwaniem świętych apostołów Filipa i Jakuba.

5.  Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. 

6. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. 

7. W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.

 8. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

 9. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

10.  Autor i wydawca serwisu parafiaosielec.pl, nie biorą odpowiedzialności za decyzje podjęte pod wpływem informacji zawartych na tej stronie. 

11. Nazwy, marki handlowe oraz loga pojawiające się na stronie parafiaosielec.pl są wykorzystywane w celach informacyjnych.

Skip to content