OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

15 STYCZNIA 2023 R.

W środę o 1700, z racji trzeciej środy miesiąca, zostanie odprawiona Msza święta zbiorowa. W tym roku modlić się będziemy o błog. Boże dla naszych rodzin przez przyczynę Świętego Jana Pawła II – Patrona Rodziny. Po Mszy świętej nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Natomiast w piątek o 1700 Msza św. zbiorowa w intencjach za zmarłych z koronką do miłosierdzia Bożego. W tym tygodniu do udziału w tych Mszach zbiorowych zapraszamy szczególnie rodziny z Osiedli: Wojtaszki, Grzybkowa, Dańkowa, Chodanowa, Leśniakowa, Dutkowa, Oleksowa i Matułowa.

W liturgii Kościoła  przypada:

      Wtorek – wsp. św. Antoniego, opata

Czwartek – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Sobota – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Parafianom, solenizantom, jubilatom tego tygodnia, gościom oraz Babciom i Dziadkom, życzymy zdrowia  i  błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W nowym numerze Gościa Niedzielnego między innymi wspomnienia z ostatnich chwil życia Benedykta XVI. Cena jednego egzemplarza to w tym roku 10 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content