OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

29 STYCZNIA 2023 r.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną „kolędą”.  Bardzo serdecznie dziękujemy za gościnne i życzliwe przyjęcie nas w Waszych domach, za wspólną modlitwę i rozmowy.  Bóg zapłać za ofiary złożone z tego tytułu na rzecz kościoła oraz dla nas kapłanów.  Z  ofiar przeznaczonych kapłanom przekazujemy wyznaczoną część  dla Kurii, UPJP II, Bratnią Pomoc Kapłańską i intencje na  misje. Dziękujemy również za ofiary przekazane panu Kościelnemu i ministrantom.  

W czwartek przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej. Msze święte o 700,  900, 1100 i 1700. Z racji XXVII Dnia Życia Konsekrowanego naszą modlitwą obejmiemy wszystkich braci i siostry zakonne. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed każda Mszą świętą a w piątek od 1530. W czwartek zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 6, 7 i 8 na dowolną Mszę św. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla Akcji Katolickiej na plebanii.  Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od 830.

Wieczorem z racji I Soboty miesiąca różaniec w intencji Ojczyzny o 1630.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańca świętego o 1030.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Wtorek– wsp. św. Jana Bosko

Czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego

Piątek – wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym ważny dodatek potwierdzający zdecydowana walkę Jana Pawła II z nadużyciami w Kościele.

W zakrystii można zakupić gromnicę w cenie 20 zł.

Bóg zapłać za ofiarę na kościół z nr 797 – 400 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content