OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

21 STYCZEŃ 2024 r.

Kontynuujemy modlitwę o dar jedności w trwającym do 25 stycznia Tygodniu Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Trzecia  niedziela w okresie zwykłym jest również Niedzielą Słowa Bożego. Sięgajmy do Pisma Świętego, aby w nim odnajdywać siły i pokrzepienie dla naszego życia wiernego Panu Bogu.

W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Środa – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Piątek – wsp. świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Parafianom, gościom, solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także wszystkim Babciom i Dziadkom, życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień oraz wdzięczności od swoich wnucząt.

W przyszłą niedzielę 28 stycznia o g. 1800 odbędzie się w kaplicy na górnym Osielcu koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich parafian i gości.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego między innymi temat o opiece nad seniorami.

W zakrystii można zakupić gromnicę w cenie 20 zł.