OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

21 KWIETNIA 2024 r.

Witamy w naszej parafii przedstawicieli fundacji Pomocy Kościołowi w Potrzebie, którzy opowiedzą nam o walce z handlem ludźmi.

Spotkanie dla rodziców klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. dziś po Mszy św. o godzinie 900.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej wieczornej. 

Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii ks. Aleksego Pliszczyńskiego, który wygłosi nam kazania i prosić będzie o wsparcie na misje w Boliwii.

1 maja przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci naszych patronów Św. App. Filipa i Jakuba. Kazania na wszystkich Mszach św. wygłosi nasz rodak ks. Wiesław Grzechynia, który w tym roku przeżywa 40 rocznicę święceń kapłańskich. Polecajmy ks. Wiesława, który obecnie pełni funkcję dyrektora Domu Księży w Makowie Podhalańskim, opiece Bożej, Matki Najświętszej i świętych patronów w naszych modlitwach.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Obok Gościa Niedzielnego  także Gość Niedzielny Extra. Trzeci numer Historii Kościoła poświęcony jest Matce Bożej. Bóg zapłać za ofiarę na sprzątanie i wystrój kościoła rodzinom z Os. Bańdurowa nad torami – 1 050 zł., Os. Janikowa – 1 300 zł., Os. Morawowa – 1 250 zł. Bóg zapłać Stanisławowi i Marii za ofiarę na kościół – 300 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content