OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

24 STYCZNIA 2021 r.

Zgodnie z postanowieniem papieża Franciszka przeżywamy dzisiejszą niedzielę jako czas dziękczynienia za Słowo Boże. Niech wspólne czytanie i rozważanie Pisma Świętego będzie zwyczajem każdej chrześcijańskiej rodziny.

Dziś także modlimy się w intencji poszkodowanych i ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Możemy także wesprzeć ich finansowo przez ofiarę złożoną do skarbony.

W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W sobotę 6 lutego będą miały miejsce w Krakowie święcenia biskupie ks. Roberta Chrząszcza. W związku z tym najbliższe odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą miały miejsce wyjątkowo w pierwszy piątek miesiąca czyli 5 lutego od godziny 830. Prosimy o zgłoszenie chorych na ten dzień w kancelarii parafialnej, w zakrystii lub telefonicznie.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedziałek – święto  Nawrócenia św. Pawła Apostoła

Wtorek wsp. świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

Czwartek – wsp. św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

Parafianom, solenizantom i jubilatom tego tygodnia  życzymy zdrowia i błog. Bożego         na cały tydzień. 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w ofercie obok Gościa Niedzielnego także Mały Gość, a w nim dodatek specjalny – podstawka pod smartfona.          

W tym tygodniu istnieje jeszcze możliwość zaproszenia kapłana na kolędę dla tych, którzy nie mogli tego uczynić w wyznaczonym dniu.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content