OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

07 MARZEC 2021 r.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po sumie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla osób starszych. O 1530 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nich Msza św. popołudniowa.

W środę o 1700 Msza święta w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego i Radia Maryja, a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Od środy wznowienie peregrynacji kopii obrazu MB Makowskiej, która potrwa do 31 marca. Bardzo prosimy, aby zgłosiła się rodzina, która zabierze obraz MB do domu w środę po wieczornej Mszy św. 

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci o 1630, a dla młodzieży       i dorosłych po wieczornej Mszy św. około 1730.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dziś wraz z  Gościem Niedzielnym dodatek: Nowenna do świętego Józefa. Do nabycia także numer specjalny całkowicie poświęcony św. Józefowi w cenie 9 zł.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu: 11 Róża Kobiet wraz z sąsiadami – 260 zł., I Róża Kobiet – 200 zł., Os. Bogaczowa – 500 zł., IX Róża Kobiet – 200 zł., XVI Róża Męska – 200 zł. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne Caritas  w cenie 6 zł.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content