OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

11 KWIETNIA 2021 r.

Dziś z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego o 1500 Godzina Święta z koronką do miłosierdzia Bożego. Okazja do spowiedzi pół godziny przed nabożeństwem. Dzisiejsze święto rozpoczyna 77 Tydzień Miłosierdzia – czas, w którym zaproszeni jesteśmy do uważniejszego odczytywania potrzeb najuboższych i tych, którzy wołają o pomoc.

W środę wieczorem Msza święta w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego i Radia Maryja, a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy szczególnie te rodziny, które w ostatnim czasie przeżywały nawiedzenie kopii obrazu MB Makowskiej.

W związku z ciągłym zapotrzebowaniem na krew zachęcamy wiernych do udziału w akcjach honorowego krwiodawstwa.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym dodatek – obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa.

Bóg zapłać panom Grzegorzowi Grzybkowi i Wiesławowi Grzegorczykowi  za prace związane z oświetleniem cmentarza.

Za dwa tygodnie w niedzielę 25 kwietnia rozpoczniemy w naszej parafii Misje Święte, które potrwają do uroczystości odpustowej 1 maja b.r. Temat misji parafialnych to Chrześcijańskie życie rodzin. Przeprowadzi je ks. dr Adam Adamski, filipin ze Świętej Góry w Gostyniu, wykładowca Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zajmujący się na co dzień filozofią i logiką. Już teraz w naszych codziennych modlitwach prośmy o dary Ducha Świętego i potrzebne siły dla niego i wypraszajmy obfite owoce tego świętego czasu dla nas wszystkich. Szczególnie módlmy się o odnowienie i umocnienie życia religijnego rodzin naszej parafii. Szczegółowy program misji    za tydzień.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content