OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

05 GRUDNIA 2021 r.

Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, szczegóły na plakacie. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 1030 zmiana tajemnic Różańca Świętego.

Przed kościołem odbywa się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację Oli Kaczmarczyk. Bóg zapłać za każdy dar serca.

W środę na Mszy św. o godzinie 1700 poświęcenie medalików, które dzieci otrzymają od swych rodziców jako kolejną pamiątkę I Komunii św. Po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

         Z kalendarza liturgicznego:

         Poniedziałek – wsp. św. Mikołaja, biskupa

         Wtorek – wsp. św. Ambrożego

         Środa – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

         Wszystkim solenizantom, jubilatom tego tygodnia, a szczególnie pszczelarzom, którym patronuje św. Ambroży, składamy życzenia wszelkich łask      i błog. Bożego oraz opieki Maryi Niepokalanej i św. patronów. Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnego spotkania ze św. Mikołajem.

         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym adwentowa szkoła modlitwy.

W zakrystii do nabycia świece Caritas na wigilijny stół. Ofiary powyżej 7 zł. złożone przy tej okazji przeznaczone będą na dzieła charytatywne w naszej parafii.

Również w zakrystii do nabycia kalendarz na rok 2022 z wizerunkami MB.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content