OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO

09 STYCZNIA 2022 R.

Święto Chrztu Pańskiego objawia nam Jezusa jako umiłowanego Syna Bożego, posłanego przez Ojca w mocy Ducha Świętego dla zbawienia człowieka. Dziękujemy za łaskę chrztu świętego, w którym zbawcza moc Chrystusa wyzwala nas z niewoli grzechów, napełnia Duchem Świętym i czyni umiłowanymi dziećmi Bożymi.

W środę modlić się będziemy na wieczornej Mszy św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego i Radia Maryja. Po Mszy świętej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W następnym tygodniu przeżywać będziemy trzecią środę i trzeci piątek miesiąca. Będą to w tym roku dni ze Mszą zbiorową o 1700. W zeszłym roku mieliśmy Msze zbiorowe w trzecie środy i modliliśmy się przez wstawiennictwo św. Józefa w intencjach zarówno za żyjących jak i za zmarłych. W tym roku będziemy modlić się na dwóch Mszach zbiorowych.   W trzecie środy miesiąca wzywając pomocy Świętej Rodziny w intencjach za żyjących, a w trzecie piątki miesiąca w intencjach za zmarłych z koronką do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym przeczytamy między innymi o tym, czy Jezus jako dziecko wiedział, że jest Bogiem, i dlaczego po latach przyjął chrzest od Jana Chrzciciela.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content