OGŁOSZENIA NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

26 LUTY 2023 r.

Dziś na Mszy św. o godz. 900 poświęcenie książeczek dla klas trzecich jako kolejnej pamiątki I Komunii św. Po sumie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla osób starszych. Msza św. popołudniowa bezpośrednio po Gorzkich Żalach.

W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek o 1530. Kandydatów do bierzmowania z klas 6, 7 i 8 zapraszamy w czwartek na spowiedź i Mszę św. wieczorną o 1700. Po Mszy świętej spotkanie dla klasy 7 i klas 8 w kościele i spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii. W sobotę odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od 830. Przed wieczorną Mszą św. o godz. 1630 różaniec w intencji Ojczyzny.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci o 1630, a dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy św. ok. 1730 , a także w niedziele po sumie. Gorzkie Żale w niedziele o 1530.

Druga niedziela Wielkiego Postu to Niedziela „Ad Gentes”. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Ofiary, które będzie można za tydzień składać do skarbony, przeznaczone będą dla polskich misjonarzy. Na Mszy św. o godzinie 1100 modlić się będziemy za Ojczyznę i wieczny pokój dla wszystkich ofiar reżimu komunistycznego z racji Narodowego Dnia Żołnierzy Niezłomnych.

Zachęcamy do przeżywania Wielkiego Postu z Gościem Niedzielnym. W nowym numerze między innymi o upominaniu grzeszących.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Sobota – Święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krokowskiej

Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie i wystrój Kościoła rodzinom z Os. Sędrowa – 1 200 zł. Ze skarbony św. Antoniego przekazaliśmy dla naszych gości z Ukrainy kwotę 1 050 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content