OGŁOSZENIA III NIEDZIELĘ ADWENTU

17 GRUDZIEŃ 2023 r.

Przeżywamy trzecią niedzielę Adwentu, Gaudete.

Nowenna do Dzieciątka Jezus na Roratach. Odprawiamy je od poniedziałku do soboty o g. 655.

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Osielcu zapraszają wszystkich na świąteczny kiermasz.

Można zakupić świąteczne ozdoby, stroiki z żywej choiny, pierniczki. Cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na zakup szafek do szatni.

Możliwość spowiedzi dzisiaj i w tygodniu przed każdą Mszą świętą. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.

W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze święte w naszym kościele tylko o g. 700, 900 i 1100. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę nie ma Mszy świętej o g. 1630.

Msze św. zwane Pasterką: na górnym Osielcu o 2130, a w kościele parafialnym o 2300.

Bardzo prosimy o przekazanie najbliższym informacji o wcześniejszej godzinie Mszy Pasterskiej.

Pod chórem są do pobrania parafialne kalendarze, dwustronne, formatu A4, za dobrowolną ofiarę. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu obok Gościa Niedzielnego miesięczniki dla dzieci Mały Gość i Staś. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece  „Caritas” w cenie 15 zł.

W naszej parafii rozpoczęła się już wizyta duszpasterska nazywana kolędą. Będzie ona kontynuowana od 28 grudnia. Cały plan kolędy jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej parafii.

Parafianom oraz gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i owocnego przeżywania ostatnich dni Adwentu.