OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ ŚW. RODZINY

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ ŚW. RODZINY

31 GRUDZIEŃ 2023 r.

W dzisiejszą niedzielę przypada  ostatni dzień roku kalendarzowego.  Jest to zarazem Święto,  Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. O g. 1500 nieszpory na zakończenie roku. Msza święta wieczorna bezpośrednio po nieszporach.

W poniedziałek przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Msze święte o g. 700, 900, 1100 i 1630.

We wtorek przypada wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej wieczornej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św., a w czwartek i piątek od godz. 1600. Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klas szóstych i siódmych zapraszamy na Mszę św. w czwartek o 1700. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej na plebanii.

W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Jest to uroczystość obowiązująca do udziału w Eucharystii. Msze święte o g. 700, 900, 1100 i 1630.  Będzie można pobrać poświęcone kadzidło i kredę, a złożone ofiary przeznaczone zostaną na wyjazd wakacyjny dla scholii i ministrantów.

W przyszłą niedzielę 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Z regału prasowego prosimy o zabieranie kalendarzy parafialnych na nowy rok. Parafianom i gościom życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego na wszystkie dni  Nowego 2024 Roku. Szczęść Boże.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content