OGŁOSZENIA NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

04 LUTY 2024 r.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś przed kościołem rodzice dzieci ze scholi i służby liturgicznej zapraszają na kiermasz z ciastami. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na wakacyjny wyjazd scholi i ministrantów. O 1030 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

W miesiącu lutym prosimy o prowadzenie różańca w niedziele przed sumą Różę VI.

W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek rozpoczniemy w naszej parafii przygotowanie do Wielkiego Postu. Z racji Tłustego Czwartku przeżywać będziemy 40-godzinne nabożeństwo. Msze św. do południa o godz. 700, 900, 1100, po południu o 1700. Składka na tacę przeznaczona na ubezpieczenie kościoła.

Porządek czwartkowej adoracji:

W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Będziemy polecać w modlitwie wszystkich chorych i cierpiących.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedziałek – wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy

Wtorek – wsp. św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy

Sobota – wsp. św. Scholastyki

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i wszelkich potrzebnych łask.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W nowym numerze Gościa Niedzielnego między innymi o tym jak rozpoznać i rozwinąć powołanie.

Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół: z nr 244 – 200 zł., z nr 241 – 200 zł., z nr 111 – 500 zł. Wyrażamy wdzięczność całej ekipie, która w sobotę dokonała rozbierania dekoracji świątecznej.