OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

25 LUTY 2024 r.

Dziś po sumie droga Krzyżowa Kalwaryjska. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 1530. Msza św. popołudniowa bezpośrednio po Gorzkich Żalach.

W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o 1630, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 1900.

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. W piątek okazja do spowiedzi od g. 1600.

Odwiedziny chorych w piątek i sobotę od g. 830.

W sobotę o g. 1630 Różaniec a następnie Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca św., Radio Maryja i Telewizji Trwam.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 900 dzieci klas trzecich otrzymają modlitewniki jako kolejną pamiątkę I Komunii św. Zmiana tajemnic Żywego Różańca o 1030. O prowadzenie modlitwy różańcowej przed Sumą prosimy w lutym Różę VII.

Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 1100 Msza święta za Ojczyznę z racji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii trwać będą od 10 do 13 Marca b.r. Wygłosi je ks. Stanisław Gawlicki z Gostynia. Szczegółowy program podamy za tydzień. Z racji rekolekcji Msze wieczorne w poniedziałek 11 marca, we wtorek 12 Marca i w środę 13 Marca b.r. odprawiane będą o godzinie 1800.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu obok Gościa Niedzielnego miesięczniki dla dzieci Mały Gość i Staś.

W zakrystii można zakupić baranki wielkanocne Caritas w cenie 10 zł.

Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu: XI Róża Kobiet wraz z sąsiadami – 270 zł., XVI Róża Kobiet – 200 zł., IX Róża Kobiet – 350 zł. I Róża Kobiet – 200 zł., XVII Róża Męska – 200.

Za ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła dziękujemy rodzinom z Os. Oleksowa – 900 zł., Sendrowa – 1 150 zł.