OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

03 MARZEC 2024 r.

Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu. Na Mszy św. o g. 900 dzieci klas trzecich otrzymają modlitewniki jako kolejną pamiątkę I Komunii św. Zmiana tajemnic Żywego Różańca o 1030.  Na Mszy św. o g. 1100 modlić się będziemy za Ojczyznę z racji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. O 1530 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.

W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek zapraszamy na wieczorną Mszę św. kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych. Spowiedź od godziny 1600.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o 1630, a dla młodzieży   i dorosłych o godz. 1900.

Z Kalendarza Liturgicznego:

Poniedziałek – święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu obok Gościa Niedzielnego pierwszy tom Historii Kościoła.

W zakrystii można zakupić baranki wielkanocne Caritas w cenie 10 zł.

Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu: V Róża Kobiet z Górnego Osielca – 200 zł., II Róża Męska z Górnego Osielca – 150 zł., XII Róża Męska – 400 zł., VII Róża Kobiet – 200 zł., V Róża Kobiet – 200 zł., z nr 609 – 30 zł.