OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

10 MARZEC 2024 r.

Przeżywamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Stanisława Gawlickiego z Gostynia. Życzymy naszemu ojcu rekolekcjoniście mocy Ducha Świętego w głoszeniu nam słowa Bożego, także zdrowia, sił fizycznych i dobrego pobytu wśród nas.

Przypominamy, że z racji rekolekcji Msze wieczorne w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 1800. Cały program rekolekcji jest umieszczony w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej. Na Mszach św. w środę składka na potrzeby Sanktuarium Matki Bożej Róży Duchownej w Gostyniu.

Starszych, chorych zapraszamy szczególnie w środę na godzinę 1000 na Mszę św. z udzieleniem sakramentu chorych. Prosimy, aby pomóc chorym w dotarciu do kościoła.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o 1630, a dla młodzieży   i dorosłych o godz. 1900.

W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego, od soboty odprawiać będziemy nowennę w intencji naszej Ojczyzny. Nowenna będzie odmawiana na zakończenie Mszy świętych porannych i potrwa od 16-24 marca br. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tym tygodniu w Gościu Niedzielnym między innymi o wyjątkowych kobietach, które wpłynęły na losy Kościoła.

W zakrystii można zakupić baranki wielkanocne Caritas w cenie 10 zł.

Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu: I Róża Kobiet z Górnego Osielca – 150 zł., VI Róża Kobiet – 250 zł., III Róża Kobiet – 250 zł.

Prosimy o ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła rodziny z Os. Niziołkowa, Słoninowa i Budowa.

Komentarze zostały wyłączone
Skip to content